Praní textilií

Již i v naší prodejně

koňské pračky

Praní podsedlových deček, koňských dek, kamaší a pelíšků pro psy a kočky

Správné praní a péče o vysoce zatěžované podsedlové dečky a koňské deky jsou důležitými aspekty celkového vzhledu koně a jezdce. Po tělesné námaze jsou jezdecké textilie často velmi propocené. Pot se mísí s prachem a špínou a tvoří se krusty, které zanášejí póry textilií, když nedochází k jejich pravidelnému čištění. Čistota je navíc důležitým předpokladem pro zdraví ustájených koní. Všude, kde se kůň potí, mohou vznikat kožní plísně. Pravidelné praní a péče tak slouží k zachování hodnoty a funkce drahých dek a je účinnou hygienickou ochranou před nemocemi. Navíc lze tuto technologii efektivně použít i pro praní dalších textilií, jako jsou pelíšky pro psy a kočky apod.

Technologie čištění

Prací a sušící programy průmyslových zařízení značky Miele jsou určené speciálně pro druhy textilií používané v jezdeckém sportu. Pračky určené k čištění podsedlových deček a koňských dek jsou mj. vybavené speciálními programy “Deky” v rámci kterého lze  vybrat i dodatečný impregnační program.

Tyto programy lze v případě potřeby na místě přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Šetrné speciální programy praček a sušiček Miele Professional jsou určeny speciálně pro jezdecké textilie.

Pračky pro koně a mazlíčky

Konkrétní nabídku a ceník pro Vás připravujeme. V případě dotazů nás kontaktujte

Miele Jezdectví - koňské pračky
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Scroll to Top