Praní textilií

Již i v naší prodejně

koňské pračky

Praní podsedlových deček, koňských dek, kamaší a pelíšků pro psy a kočky

Správné praní a péče o vysoce zatěžované podsedlové dečky a koňské deky jsou důležitými aspekty celkového vzhledu koně a jezdce. Po tělesné námaze jsou jezdecké textilie často velmi propocené. Pot se mísí s prachem a špínou a tvoří se krusty, které zanášejí póry textilií, když nedochází k jejich pravidelnému čištění. Čistota je navíc důležitým předpokladem pro zdraví ustájených koní. Všude, kde se kůň potí, mohou vznikat kožní plísně. Pravidelné praní a péče tak slouží k zachování hodnoty a funkce drahých dek a je účinnou hygienickou ochranou před nemocemi. Navíc lze tuto technologii efektivně použít i pro praní dalších textilií, jako jsou pelíšky pro psy a kočky apod.

Technologie čištění

Prací a sušící programy průmyslových zařízení značky Miele jsou určené speciálně pro druhy textilií používané v jezdeckém sportu. Pračky určené k čištění podsedlových deček a koňských dek jsou mj. vybavené speciálními programy “Deky” v rámci kterého lze  vybrat i dodatečný impregnační program.

Tyto programy lze v případě potřeby na místě přizpůsobit nejrůznějším potřebám. Šetrné speciální programy praček a sušiček Miele Professional jsou určeny speciálně pro jezdecké textilie.

Pračky pro koně a mazlíčky

Konkrétní nabídku a ceník pro Vás připravujeme. V případě dotazů nás kontaktujte

Miele Jezdectví - koňské pračky
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Scroll to Top
Registrace do eshopu
cookies

Pro zlepšení uživatelského komfortu jako je například uložení nákupního košíku, uchovávání historie procházení a běžnou analytickou činnost používají tyto stránky soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.

Přihlášení do eshopu