Omezení provozu a dočasné změny výdeje zásilek

Vážení zákazníci,
dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 14. března 2020 č. 211 patří prodej krmiv a potřeb pro zvířata mezi povolené výjimky. Naše prodejna tedy zůstává i nadále OTEVŘENA, avšak vstup do prodejny je omezen a vydávané  zboží předáváme ve dveřích. Prodej na e-shopu i nadále pokračuje, ale vzhledem k aktuální situaci jsme nuceni odesílat pouze zásilky uhrazené předem bankovním převodem, expresní platbou nebo platební kartou. Chráníme tímto způsobem i Vás, neboť takto lze přebírat zásilku bez kontaktu s řidičem. Platba dobírkou je z tohoto důvodu dočasně v eshopu nedostupná.
Vydávání zásilek ze Zásilkovny pokračuje, pouze je omezen výdej dobírek. Jelikož není naše pobočka prozatím vybavena terminálem Zásilkovny a s platností od soboty 14.3. zakazuje tento přepravce  manipulaci s hotovostí, je dobírku možné uhradit pouze platební kartou přes internet. Po zadání výdejního hesla u nás na prodejně Vám bude odeslána SMS s pokyny pro platbu, kterou provedete buď na místě nebo z domova. Je však mít povolené datové přenosy v telefonu a mít platební kartu s povolenými platbami na internetu. Poté Vám bude zásilka vydána.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení

Scroll to Top
Registrace do eshopu
cookies

Pro zlepšení uživatelského komfortu jako je například uložení nákupního košíku, uchovávání historie procházení a běžnou analytickou činnost používají tyto stránky soubory cookies. Pokračováním souhlasíte s jejich použitím.

Přihlášení do eshopu